
551 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78142 ағаштан жасалған 3 дана, 90 х 4 мм, HCS болаттан жасалған, ЕО білігі бар электрлік джигсоға арналған қалақтар - электрлік аралау құралының керек—жарақтарының элементтері. Ағашты, фанераны, ДСП және пластикті кесу үшін қолданылады. Тістердің классикалық орналасуы қалақтардың қызуын азайтады және аралау жылдамдығын арттырады. Кәсіби пайдалану және үй жағдайында қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Жұмыс ұзындығы | 90 мм |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996008226 |