
3 050 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Электрлік джигсо пышақтары Gross Profi 78283, 2 дана. (3111F - T118AF), металл аралау жұмыстарына арналған. Жоғары сапалы полотнолар аспаптың кәсіби класына жатады. Ұзындығы 100 мм және қалыңдығы 1,27 мм болғандықтан, олар қалыңдығы 1,5-3 мм дайындамаларды аралай алады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T118AF |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қадам | 1.2 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996032870 |