
4 009 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Электрлік джигсо пышақтары Gross Profi 78282, 2 дана. (3101F - T101BF), ағаш, МДФ, ДВП, ДСП аралау жұмыстарына арналған. Олар сондай-ақ ұсақ металл заттары бар композиттік бұйымдарды кесуге жарамды: шегелер, сымдар және т.б. Жоғары сапалы полотнолар аспаптың кәсіби класына жатады. Ұзындығы 75 мм және қалыңдығы 1,45 мм болғандықтан, олар қалыңдығы 3-30 мм дайындамаларды аралай алады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.019 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101BF |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 2.5 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996032863 |