
2 464 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған төсемдер Gross 78277, 2 дана. (3111-T118A), электрлік джигсалардың көптеген заманауи үлгілері үшін ауыстырылатын кескіш элементтер болып табылады. Металл, болат дайындамаларды, қаңылтыр темірді, шыны талшықты бұйымдарды, текстолитті және қалыңдығы 1,5-3 мм басқа композиттік материалдарды тікелей кесу жүзеге асырылады. Жоғары сапалы кенептер жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби шеберлерге пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.015 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | ABCIII |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T118A |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қадам | 1.2 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996032832 |