
1 678 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған электрлік джигсо пышақтары Gross 78274, 2 дана. (31085 - T111B), жұмсақ және қатты ағаштармен, ДСП, ДВП, МДФ, ағаш негізіндегі композиттік материалдармен және т.б. жұмыс істеу үшін қолданылады. Олар кәсіби қолдануға арналған және құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 100 мм және қалыңдығы 1 мм болғандықтан, жүздер қалыңдығы 4-50 мм дайындамаларды кесуге қабілетті.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.019 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T111B |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 2 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996032818 |