
1 932 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған электрлік джигсо пышақтары Gross 78270, 2 дана. (3105 - T244D), ағашпен, ДСП, ДВП, МДФ, ағаш негізіндегі композиттік материалдармен және т.б. жұмыс істеу үшін қолданылады. Олар кәсіби қолдануға арналған және құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 100 мм және қалыңдығы 1,25 мм болғандықтан, жүздер қалыңдығы 6-50 мм дайындамаларды кесуге қабілетті.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.018 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T244D |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 6.4 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996032795 |