
2 178 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған электрлік джигсо пышақтары Gross 78269, 2 дана. (3104L - T144DL), ДСП, ДВП, ағаш негізіндегі композиттік материалдармен және т.б. жұмыс істеу үшін қолданылады. Олар кәсіби қолдануға арналған және құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 132 мм және қалыңдығы 1,45 мм болғандықтан, жүздер қалыңдығы 6-100 мм дайындамаларды кесуге қабілетті.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T144DL |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996032788 |