
2 532 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған электрлік джигсо пышақтары Gross 78265, 2 дана. (3171 - T101AO), ДСП, ДВП, ағаш негізіндегі композиттік материалдармен және т.б. жұмыс істеу үшін қолданылады. Олар кәсіби қолдануға арналған және құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 75 мм және қалыңдығы 1,25 мм болғандықтан, пышақтар қалыңдығы 2-20 мм дайындамаларды қисық кесуге қабілетті.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.014 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101AO |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қадам | 1.3 мм |
| Ені | 4.9 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996032764 |