
2 741 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Гросс 78263 ағаштан жасалған джигсо пышақтары, 2 дана. (3103L - T301DL), жұмсақ және қатты ағаштармен, ДСП, ДВП, ағаш негізіндегі композиттік материалдармен және т.б. жұмыс істеу үшін қолданылады. Олар кәсіби қолдануға арналған және құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 132 мм және қалыңдығы 1,45 мм болғандықтан, жүздер қалыңдығы 6-85 мм дайындамаларды кесуге қабілетті.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 65 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T301DL |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 1 мм |
| Штрих-код | 4044996032740 |