
1 698 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған электрлік джигсо пышақтары Gross 78275, 2 дана. (3108 - T119B), ДСП, ДВП, МДФ, ағаш негізіндегі композиттік материалдар және т.б. ағашпен жұмыс істеу үшін қолданылады. Олар кәсіби қолдануға арналған және құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 75 мм және қалыңдығы 1 мм болғандықтан, жүздер қалыңдығы 4-30 мм дайындамаларды кесуге қабілетті.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T119B |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қадам | 2 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996032825 |