
5 246 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 77599, 300 мм металл аралау дискі, биметалл жүзі және екі компонентті тұтқасы бар, болатты, алюминийді және пластикті аралау үшін оңтайлы. Ол құрылыс және слесарлық жұмыстар процесінде кәсіби міндеттерді шешу үшін пайдалы болады. Бойлық кесуді орындау үшін пышақты 90° және 45° бұрышта орнату қарастырылған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.618 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 145 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 25 мм |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Жайманы орнату бұрыштары | 45°, 90° |
| Қаптамадағы ені | 400 мм |
| Штрих-код | 4044996143712 |