
1 379 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған қол ара Спарта 775865, 300 мм, пластмасса сабы бар, металл, пластмасса және ағаш дайындамаларды кесу үшін қолданылады. Ол тұрмыста қолдануға өте қолайлы. Темір араның конструкциясында айналмалы бекіткіштер бар — ұзын дайындамаларды бойлық аралау үшін пышақты 90° бұрышта орнатуға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.292 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 мм |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қаптамадағы ені | 140 мм |
| Штрих-код | 4044996086736 |