
1 728 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған қол ара Спарта 775895, 300 мм, ағаш сабы бар, металл, пластик және ағаштан жасалған бұйымдарды кесуге ыңғайлы. Бұл саяжайда, гаражда, шеберханада жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 300 мм болғандықтан, темір аралау орташа қалыңдықтағы дайындамаларды аралау үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 485 мм |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қаптамадағы ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4044996075426 |