
4 214 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Биметалл жүзі және резеңкеленген тұтқасы бар 77593, 300 мм матрицалық қол ара — металды, ағашты және пластикті кесуге жарамды көп мақсатты құрал, соның арқасында ол слесарь және құрылыс жұмыстарына пайдалы. Темір араның айналмалы бекіткіштері бар, сондықтан дайындамаларды бойлық аралау үшін пышақты 45° және 90° бұрышта орнатуға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.596 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 410 мм |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | металл |
| Жайманы орнату бұрыштары | 45°, 90° |
| Қаптамадағы ені | 155 мм |
| Штрих-код | 4044996014173 |