
2 210 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 775765 темір арасы, 250-300 мм, металл тұтқасы бар, металл, пластмасса және ағаштан жасалған дайындамаларды аралауға арналған. Ол қарапайым тұрмыстық құрылыс, слесарлық және монтаждау жұмыстары үшін пайдалы болады. Реттелетін механизмнің арқасында темір арамен бірге ұзындығы 250 және 300 мм пышақтарды пайдалануға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.293 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 455 мм |
| Жүздің ұзындығы | 250 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | металл |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996069852 |