
453 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған қол ара Спарта 775635, 300 мм, пластмасса тұтқа-ұстағышы бар, тұрмыста пайдалануға арналған. Оның көмегімен шағын металл дайындамаларды кесуге болады. Ойластырылған конструкцияның арқасында темір арамен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 мм |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996036229 |