
2 187 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Резеңкеленген тұтқасы бар 775605, 250 мм матрицалық темір аралау металл және пластик дайындамаларды аралауға көмектеседі. Ол күрделі емес құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындау кезінде жартылай кәсіби пайдалануға арналған. Тұтқаның үстіңгі орналасуы жұмысты жету қиын жерлерде жүргізуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.133 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 345 мм |
| Жүздің ұзындығы | 250 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | металл |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996075396 |