
1 748 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 775435 темір арасы металдан, ағаштан және пластмассадан жасалған әртүрлі дайындамаларды қолмен аралау үшін қолданылады. Бұл тұрмыстық жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады. Реттелетін жақтау ұзындығы 200, 250 және 300 мм кенептерді орнату мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.396 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 455 мм |
| Жүздің ұзындығы | 200 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | металл |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996069333 |