
1 215 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзындығы 150 мм, пластмасса тұтқасы бар, металл мен пластикті қолмен кесуге арналған Спарта 775135 темір арасы. Ол тұрмыста пайдалануға арналған және күрделі емес жұмыстарды жүргізу кезінде шаруашылықта қажет болады. Шағын ұзындығы 150 мм жетуге қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.156 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Жүздің ұзындығы | 150 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996086750 |