
922 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзындығы 150 мм, пластмасса сабы бар, металл мен пластикті қолмен кесуге арналған хромдалған қол ара Спарта 775225. Ол тұрмыста пайдалануға арналған және күрделі емес жұмыстарды жүргізу кезінде шаруашылықта қажет болады. Шағын ұзындығы 150 мм жетуге қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.128 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Жүздің ұзындығы | 150 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996036298 |