
17 045 ₸
Гросс "ПИРАНХА" 77604, 300 мм темір аралау, пышақтың керілу механизмі бар, кәсіби құрылыс және слесарлық жұмыстарға жарамды. Пышақты 45° және 90° бұрышта орнату мүмкіндігіне байланысты дайындамаларды көлденең және бойлық кесуге жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.896 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 405 мм |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Жайманы орнату бұрыштары | 45°, 90° |
| Қаптамадағы ені | 155 мм |
| Штрих-код | 4044996051437 |