
13 457 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Үш компонентті металлопластикалық жақтауы бар, жалпы "ПИРАНХА" 77602, 300 мм темір аралау кәсіби қолдануға арналған. Тек көлденең ғана емес, сонымен қатар бойлық кесуді де орындауға мүмкіндік береді, өйткені кенепті 45° және 90° бұрышта орнатуға болады. Бұрандалы механизмнің арқасында кесудің дәлдігін арттыру үшін пышақтың созылу дәрежесін реттеуге болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.681 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 405 мм |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Жайманы орнату бұрыштары | 45°, 90° |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4044996075372 |