
12 668 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
"ПИРАНХА" темір арасы Жалпы 77600, 300 мм, резеңкеленген тұтқасы және тұтқасы бар, металл өңдеу үшін қолданылады. Кескіш пышақтың керілуінің оңтайлы беріктігін қамтамасыз ететін рычагты-бұрандалы механизмнің арқасында таза алынады. Темір арамен бойлық кесінді жасауға болады, өйткені пышақты 45° және 90° бұрышта орнатуға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.771 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 405 мм |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | металл |
| Жайманы орнату бұрыштары | 45°, 90° |
| Қаптамадағы ені | 155 мм |
| Штрих-код | 4044996051475 |