
45 110 ₸
10 тонналық созуға арналған шлангісі бар Stels 51358 гидравликалық сорғы автомобиль корпусының ақауларын жоюға арналған. Бұл автосервистегі автокөлік жүргізушілері мен шеберлеріне шанақ, тегістеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Гидравликалық жинақтар үшін қосымша бөлік ретінде пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 7.3 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 165 мм |
| Өлшемдері | 170 x 680 x 160 мм |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 62 мПа |
| Қаптамадағы ұзындығы | 665 мм |
| Шлангтың ұзындығы | 1550 мм |
| Максималды күш | 10 т |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Қосқыш | 3/4" |
| Қаптамадағы ені | 165 мм |
| Штрих-код | 4044996140834 |