
40 810 ₸
4 тонналық созуға арналған шлангісі бар Matrix 513275 гидравликалық сорғы шанақ және тегістеу жұмыстары кезінде автосервис пен гаражда пайдалы болады. Ол қосалқы бөлшектер ретінде 513145 және 513345 гидравликалық жинақтармен бірге қолданылады. Сорғының көмегімен шанақтың деформациясын жою және металл конструкцияларының геометриясын қалпына келтіру үшін қажетті қысымды қолдануға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Өлшемдері | 160 x 680 x 180 мм |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 64 мПа |
| Қаптамадағы ұзындығы | 690 мм |
| Шлангтың ұзындығы | 1570 мм |
| Максималды күш | 4 т |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Қосқыш | 3/4" |
| Қаптамадағы ені | 175 мм |
| Штрих-код | 4044996073057 |