
42 752 ₸
10 тонналық созуға арналған шлангісі бар Matrix 513255 гидравликалық сорғы шанақ және тегістеу жұмыстары кезінде автокөлік қызметі мен гаражда пайдалы болады. Ол гидравликалық жинақтармен бірге қолданылады, 513205, 513455 және 513405 қосалқы бөлшектер ретінде. Сорғының көмегімен шанақтың деформациясын жою және металл конструкцияларының геометриясын қалпына келтіру үшін қажетті қысымды қолдануға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 7.3 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 680 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996073033 |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Өлшемдері | 170 x 680 x 160 мм |
| Шлангтың ұзындығы | 1550 мм |
| Қосқыш | 3/4" |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 62 мПа |
| Максималды күш | 10 т |