









66 600 ₸
Дренажды сорғы DP1100X сумен жабдықтау және су бұру жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады.
Сондай-ақ жертөлелер мен резервуарлардан 35 мм-ге дейінгі бөлшектері бар лас суды сапалы ағызуды қамтамасыз етеді.
258 л/мин жоғары өнімділік көрсеткіштері және 11 м арын құрғатумен тиімді күресуге мүмкіндік береді.
Қалқымалы механизм сорғының құрғақ жұмыс істеуіне жол бермейді.
Орнату оңай - сорғы ұңғымаға тік күйде кабель арқылы 7 м тереңдікке дейін түсіріледі.
Берік корпус, тот баспайтын болаттан жасалған білік және кремний карбидінің шеткі тығыздағышы жоғары төзімділік пен сенімділікті қамтамасыз етеді.
¼" және 1" саптамасының арқасында шланг адаптерсіз қосылады.
Ықшам өлшеміне байланысты сорғыны тар ұңғымаларға батыру үшін пайдалануға болады.
Қорғау дәрежесі IPX8 - электрондық компоненттер қысқа тұйықталудан және судан қорғалған.
Ұзындығы 10 м желілік кабель үлкен тереңдікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Корпустағы эргономикалық тұтқа тасымалдау мен батырудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 7.55 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996046778 |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Қуат | 1100 Вт |
| Қаптамадағы габариттері | 220 х 180 х 370 мм |
| Максималды қысым | 1.1 бар |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Батырудың максималды тереңдігі | 7 м |
| Максималды өнімділік (тұтыну) | 15500 л/сағ |
| Сорғының максималды қысымы | 11 м |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 35 мм |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | тот баспайтын болат |
| Жұмыс тәртібі | автоматты |
| Сорғы түрі | Дренажный |