
39 960 ₸
Denzel 782415 әмбебап жинағы ХҚИ-ге арналған 15 саптаманы қамтиды, сондықтан ол жеке шеберлер мен кәсіпқойлар үшін таптырмас көмекші болады. Ағаш, металл беттер, тас, плитка және пластмасса бойынша жұмыстардың кең ауқымын орындауға көмектеседі: тегістеу, кесу, тығыздағышты алу, ойықтарды алу және т.б.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 312 мм |
| Жиынтықтағы саны | 15 |
| Материал | аспаптық болат, жоғары жылдамдықты болат, биметалдық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, плитка, фанера, ДСП, ламинат, бояу, желім, герметик, жиһаз қаптамасы |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Өңдеу түрі | аршу, тегістеу, кесу |
| Қаптамадағы ені | 252 мм |
| Штрих-код | 4044996188812 |