
17 210 ₸
Denzel 782406 ХҚИ жинағы ағаш, металл және пластмасса бұйымдарына арналған ең көп таралған 6 саптаманы қамтиды. Кесетін жабдықтар құбырлар мен профильдерді кесуге, ойықтарды іріктеуге, ойықтарды кесуге және басқа жұмыстарға арналған ХҚИ-де орнатылған. Жоғары сапалы жинақ құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби пайдалануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 295 мм |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Материал | аспаптық болат, биметалл болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП, ламинат |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Қаптамадағы ені | 195 мм |
| Штрих-код | 4044996188805 |