
8 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel 782403 жинағы ХҚИ-де орнатылған ағаш, металл және пластикке арналған 3 саптамадан тұрады. Оның арқасында кең ауқымды жұмыстарды орындауға болады: құбырларды, профильді парақтарды кесу, материалдарды кесу, ойықтарды іріктеу және т.б.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Материал | аспаптық болат, биметалл болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП, ламинат |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Қаптамадағы ені | 140 мм |
| Штрих-код | 4044996188799 |