
5 090 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel 782325, 65 мм, HM болаттан жасалған плитка мен ағашқа арналған жартылай шеңберлі MFI кескіш қондырмасы беттерді тегістеуге мүмкіндік береді. Ол жұмсақ плиткаларды, керамиканы, ағашты өңдеуге, буындарды тазалауға және т.б. Құрамындағы марганецтің жоғарылауына байланысты саптама механикалық кернеулердің жоғарылауына арналған, бұл кәсіби мәселелерді шешуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 152 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, пластик, гипсокартон, плитка, желім, герметик |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Қаптамадағы ені | 103 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 78 мм |
| Штрих-код | 4044996188782 |