
5 610 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
ММ болаттан жасалған Denzel 782323, 78 мм MFI үшін тегістеу дельта тәрізді саптама плиткада, ағашта, кірпіште және таста тегістеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Оның көмегімен беттерді кейінгі әрлеуге дайындауға болады: плитка қосылыстарынан ерітінді мен желімді алып тастаңыз, беткейлер мен саңылауларды алып тастаңыз және т.б. Саптама кәсіби қолдануға жарамды, себебі болаттағы марганецтің жоғарылауына байланысты қарқынды механикалық жүктемелерге арналған.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 162 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, пластик, гипсокартон, плитка, желім, герметик |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Жұмыс ұзындығы | 40 мм |
| Өңдеу түрі | тегістеу |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 33 мм |
| Штрих-код | 4044996188775 |