
6 930 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 60 мм болатын DiA болаттан жасалған Denzel 782319 кескіш сегменттік саптама плиткаларды, тастарды, кірпіштерді тегістеуге арналған. Осының арқасында ескі ерітіндіні алып тастауға, жіктерді тазалауға, ішкі бұрышты кесуге және т.б. Болаттың құрамында марганецтің жоғары мөлшері бар, соның арқасында жабдық қарқынды механикалық кернеулерге төзімді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 16 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 152 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | тас, плитка |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Жұмыс ұзындығы | 14 мм |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Қаптамадағы ені | 103 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996188751 |