
2 040 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Inox болаттан жасалған, ені 50 мм Denzel 782317 ХҚИ-ге арналған сатылы қырғыш саптама беттерді кейінгі өңдеуге дайындау үшін қолданылады. Ескі материалдарды жояды: желім, ерітінділер, қаптау, бояу, тығыздағыш. Жаңадан бастаған шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 152 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | бояу, желім, герметик, жиһаз қаптамасы |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Жұмыс ұзындығы | 32 мм |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 103 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996188744 |