
2 930 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel 782315, 34 x 2,5 мм, дөрекі тістері бар, HCS болаттан жасалған кескіш ойық түзу саптама ХҚИ-де ауыстырылатын кескіш элемент ретінде пайдаланылады. Оның көмегімен ағаш, фанера, ламинатталған жабындар, пластмасса, гипсокартон кесуге болады. Құрамындағы марганецтің жоғары мөлшері бар жабдық қарқынды жүктемелерге арналған, сондықтан жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби мәселелерді шешуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП, ламинат |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Жұмыс ұзындығы | 44 мм |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Тістердің қадамы | 2.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 34 мм |
| Штрих-код | 4044996188737 |