
3 890 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel 782313, 65 x 1,8 мм, ірі тістері бар, HCS болаттан жасалған кескіш түзу саптама ХҚИ-де орнатылған және ағаш, фанера, ламинатталған жабындар, пластмасса, гипсокартон кесуге мүмкіндік береді. Бұл әрлеу жұмыстары кезінде саңылауларды кесуге, материалдарды аралауға және т.б. Болаттың құрамындағы марганецтің жоғарылауына байланысты саптама қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП, ламинат |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Жұмыс ұзындығы | 43 мм |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Тістердің қадамы | 1.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996188720 |