
2 750 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel 782309, 20 x 1,4 мм, жұқа тістері бар, HCS болаттан жасалған, ағаш, фанера, пластмасса, гипсокартонды кесуге оңтайлы болатын MFI үшін кескіш ойық түзу саптама. Әртүрлі сипаттағы операцияларға, соның ішінде ойықтар мен ойықтарды іріктеуге арналған. Құрамындағы марганецтің жоғары мөлшері механикалық кернеулердің жоғарылауына төзімділікті қамтамасыз етеді, сондықтан жабдық кәсіби қолдануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Жұмыс ұзындығы | 40 мм |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Тістердің қадамы | 1.4 мм |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4044996188706 |