
4 040 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel 782307, 44 x 1,4 мм, BiM, жұқа тістері бар MFI үшін кескіш Т-тәрізді саптама болат, түсті металдар, ағаш, ДСП кесуге арналған әмбебап құрал болып табылады. Құбырлар мен профильдерді кесу, ойықтарды кесу және т.б. үшін қолданылады. Жабдық құрылыс-монтаждау жұмыстары процесінде кәсіби пайдалану үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | биметалл болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Жұмыс ұзындығы | 55 мм |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Тістердің қадамы | 1.4 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 44 мм |
| Штрих-код | 4044996188690 |