
4 150 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel 782305, 33 x 1,4 мм, BiM болаттан жасалған, жұқа тістері бар, металл, ағаш, пластмасса және т.б. кесу үшін қолданылатын MFI Denzel 782305, 33 x 1,4 мм кескіш ойық түзу саптама. Оның арқасында операциялардың кең ауқымын жүзеге асыруға болады: профильді, құбырларды кесу, саңылауларды кесу және т.б. Ол құрылыс және монтаждау жұмыстары барысында кәсіби шеберлерге пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | биметалл болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Жұмыс ұзындығы | 40 мм |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Тістердің қадамы | 1.4 мм |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 33 мм |
| Штрих-код | 4044996188683 |