
5 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металл мен ағашқа арналған Denzel 782303, 65 x 1,2 мм түзу кескіш саптама, жұқа тістері бар, BiM болаттан жасалған, ХҚИ (реноваторлар) орнатуға арналған. Оны металл, ағаш, пластмасса және т.б. кесу үшін пайдалануға болады. Ол жұмыстардың кең ауқымында қолданылады: профильдер мен құбырларды кесу, саңылауларды кесу және т.б., сондықтан құрылыс алаңындағы жеке шеберлер мен кәсіпқойлар үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | биметалл болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Жұмыс ұзындығы | 40 мм |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Тістердің қадамы | 1.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996188676 |