
6 100 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | жоғары жылдамдықты болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП |
| Қону | ХҚИ бойынша әмбебап қону |
| Жұмыс ұзындығы | 60 мм |
| Өңдеу түрі | кесу |
| Тістердің қадамы | 1.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996188669 |