
91 010 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 9.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 390 мм |
| Шығару білігінің диаметрі | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 560 мм |
| Бұранданың максималды диаметрі | 300 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 1.1 л |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қозғалтқыштың тактілігі | екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 1 дана |
| Дыбыс қысымының деңгейі | 110 дБ |
| Қаптамадағы ені | 360 мм |
| Шнек жиынтықта | Жоқ |