



2 130 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағаш тұтқасы бар Сибртех 63228, 230 x 250 x 1490 мм жалпақ полипропиленді сыпырғыш көшелерді, аулаларды, скверлер мен саябақтарды, саяжайларды, сондай-ақ өндірістік және қойма үй-жайларын тазалау үшін қолданылады. Шаңды, кірді, қоқыстарды, жапырақтарды, сондай-ақ борпылдақ қарды сыпырады. Ені 230 мм тегіс жұмыс бөлігі үлкен аумақты аумақтарды жабуға мүмкіндік береді. Экструдталған полипропиленнен жасалған гофрленген шыбықтардың тозуға төзімділігіне байланысты сыпырғыш ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Штрих-код | 4606800063205 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1490 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы ені | 230 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Жұмыс бөлігінің ені | 230 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1490 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 250 мм |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | жазық |
| Қаптама түрі | жапсырма |