



25 220 ₸
360 x 355 x 380 мм өлшемді Matrix 567035 отырғышы техникалық қызмет көрсету станцияларындағы кәсіпқойлар мен гараждағы жеке шеберлер үшін пайдалы. Оның көмегімен көлік құралын жөндеуге ыңғайлы, сонымен қатар орындықты демалыс үшін гараж жиһазы ретінде пайдалануға болады. Берік болат корпус конструкцияның сенімділігін және 110 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп беру қабілетін қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Штрих-код | 4044996099163 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 410 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 130 мм |
| Қаптамадағы ені | 390 мм |
| Ерекшеліктері | дөңгелектер |
| Мақсаты | аспаптық |
| Материал | металл |