
1 899 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Көлемі 0,3 литр, иілгіш ұшы бар Sparta 531305 май құюшы-супер зарядтағыш көлікке техникалық қызмет көрсету үшін автокөлік жөндеу шеберханаларында және гаражда қолданылады. Оның көмегімен техникалық сұйықтықтарды жылдам құюға болады. Иілгіш шүмегінің арқасында жету қиын жерлерде жұмыс істеуге болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 110 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Материал | металл |
| Шүмек | икемді |
| Жұмыс сұйықтығының көлемі | 0.3 л |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996064826 |