
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | жиналмалы |
| Қаптамадағы ені | 15 мм |
| Штрих-код | 4606800025197 |