
4 696 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металл сызғыш- Matrix 30575 деңгейі, масштаб ұзындығы 800 мм, пластмасса тұтқасы және 2 көзі бар, материалдарды белгілеуге және әртүрлі заттарды өлшеуге арналған. Құрал беттердің тігінен және көлденеңінен ауытқу дәрежесін анықтауға мүмкіндік беретін 2 сұйық көзбен жабдықталған. Сызғыш құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдаланылады, сонымен қатар жиһазды орнату және қондырмаларды орнату кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.545 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 51 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 805 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | Тұтқа |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996013190 |