
5 318 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металл сызғыш- Matrix 30573 деңгейі, масштаб ұзындығы 600 мм, пластмасса тұтқасы және 2 көзі бар, материалдарды белгілеуге және әртүрлі заттарды өлшеуге арналған. Құрал беттердің тігінен және көлденеңінен ауытқу дәрежесін анықтауға мүмкіндік беретін 2 сұйық көзбен жабдықталған. Сызғыш құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдаланылады, сонымен қатар жиһазды орнату және қондырмаларды орнату кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.415 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 51 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 605 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | Тұтқа |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996013183 |