
2 235 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшеу шегі 30562 мм болатын 500 металл сызғыш бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.058 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 540 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4606800022905 |