
876 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшеу шегі 500 мм болатын Спарта 305085 металл өлшеуіш таяқшасы бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.089 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 1 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 538 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 35 мм |
| Штрих-код | 4044996107998 |